Spotkanie Grupy Skata Sportowego w Rusinowicach

W ubiegłą sobotę miało miejsce spotkanie Grupy Skata Sportowego przy DSW w Rusinowicach. Zawodnicy spotkali się by wspòlnie celebrować i podsumować zeszły rok, a także przywitać nowy. Pan Wòjt Gminy Koszęcin - Zbigniew Seniòw był z nami i pogratulował naszym Zawodnikom sukcesòw. Mistrzem Rusinowic za rok 2023 został Pan Piotr Koziorowski, na drugiej pozycji uplasował się Pan Zygmunt Marchewka, trzecie miejsce zajął Pan Marian Koziorowski.

Ferie w Domu Spotkań Wiejskich w Rusinoiwcach

wielkimi krokami zbliżają się ferie. W ramach akcji "Ferie w Gminie Koszęcin" w Domu Spotkań Wiejskich w Rusinowicach oraz innych obiektach zapraszamy na:

Otwarcie bibliotek w soboty - STYCZEŃ

rozpoczynamy kolejny rok z dodatkowym otwarciem bibliotek w soboty:

W miesiącu styczniu biblioteki będą czynne w następujące dni:
13.01.2024: GBP w Koszęcinie (8.00-14.00)
20.01.2024: Filia Bibiblioteczna w Rusinowicach (9.00-13.00)
27.01.2024: Filia Bibiblioteczna w Strzebiniu (8.00-16.00)

Zapraszamy!

Odbiór dnia wolnego za Święto Trzech Króli

W dniu 8.01.2024 r. wszystkie biblioteki będą zamknięte w związku z odbiorem dnia wolnego za Święto Trzech Kròli, do zobaczenia we wtorek!

Sala do wynajęcia w DSW w Rusinowicach

Już za parę dni zaczynamy kolejny sezon z wynajmem sali w Domu Spotkań Wiejskich w Rusinowicach. Przygotowaliśmy dla Was plakat i regulamin z najważniejszymi informacjami dotyczącymi wynajmu.
Kochani Goście, nie podwyższamy kosztów najmu, bo uważamy, że ceny wokół szaleją. Prosimy jednak o wzajemny szacunek do tego przybytku, żeby nam służył jak najdłużej!
Plakat informacyjny, regulamin użytkowania sali znajdują się w załącznikach.