Odbiór dnia wolnego za Święto Trzech Króli

W dniu 8.01.2024 r. wszystkie biblioteki będą zamknięte w związku z odbiorem dnia wolnego za Święto Trzech Kròli, do zobaczenia we wtorek!

Sala do wynajęcia w DSW w Rusinowicach

Już za parę dni zaczynamy kolejny sezon z wynajmem sali w Domu Spotkań Wiejskich w Rusinowicach. Przygotowaliśmy dla Was plakat i regulamin z najważniejszymi informacjami dotyczącymi wynajmu.
Kochani Goście, nie podwyższamy kosztów najmu, bo uważamy, że ceny wokół szaleją. Prosimy jednak o wzajemny szacunek do tego przybytku, żeby nam służył jak najdłużej!
Plakat informacyjny, regulamin użytkowania sali znajdują się w załącznikach.

Podsumowenie komputeryzacji

Witajcie, jest nam miło poinformować, że właśnie kończymy trzyletni plan modernizacji "Globalna wioska w Gminnej Bibliotece Publicznej w Koszęcinie - wymiana sprzętu komputerowego oraz modernizacja sieci LAN". Pragniemy podziękować tym, dzięki którym dokończyliśmy ten proces.

Życzenia świąteczne!

Witajcie,
zbliża się czas Bożego Narodzenia.
Na ten magiczny czas...

Praca bibliotek podczas Świąt Bożego Narodzenia

27 grudnia 2023 - Filia Biblioteczna w Strzebiniu pracuje regularnie,
28 grudnia 2023 - Filia Biblioteczna w Sadowie pracuje regularnie.

27, 28, 29 grudnia 2023 - GBP w Koszęcinie nieczynna,
27 i 29 grudnia 2023 - Filia Biblioteczna w Rusinowicach nieczynna,
29 grudnia 2023 - Filia Biblioteczna w Strzebiniu nieczynna.

Do zobaczenia!