Lekcje biblioteczne

Lekcje biblioteczne

Kwiecień i maj możemy podsumować do miesięcy bogatych w spotkania. Wszak to w miesiącu maju świętujemy Tydzień Bibliotek. Napiszemy Wam co nieco o tych miłych spotkaniach. W naszych filiach zagościł przenośny Teatr Kamishibai, o którym wspominaliśmy już w zeszłym roku. Dzieci słuchały magicznych opowieści z zaciekawieniem i zaangażowaniem.

W Filii Bibliotecznej w Strzebiniu odbyło się aż 5 spotkań – przybyli Uczniowie Szkoły Podstawowej im. Juliusza Ligonia w Strzebiniu oraz Przedszkola „Słoneczko” w Strzebiniu. W Filii Bibliotecznej w Rusinowicach gościliśmy Uczniów 3 grup Szkoły Podstawowej Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Rusinowicach. Placówka w Sadowie jest instytucją łączoną, biblioteką opiekują się zarówno pracownicy GBP w Koszęcinie, jak i nauczyciele Szkoły Podstawowej im. 74 Górnośląskiego Pułku Piechoty w Sadowie. Milusińscy z Przedszkola im. Kubusia Puchatka w Sadowie zawitali na lekcje biblioteczne do Szkoły. W siedzibie głównej w Koszęcinie na zajęciach pełnych wyobraźni przybyli Milusińscy z 2 grup Przedszkola „u Cioci Mariolki”.

Dotarły do nas liczne laurki..., którymi chcemy się z Wami podzielić ???? To plastyczne interpretacje dzieci na temat naszych Bibliotekarzy ???? Prawda, że z fantazją? ????

Dodano: 2022-06-06 15:48:27