Spotkanie autorskie z Grzegorzem Kopcem

Witajcie Kochani Czytelnicy,
obiecaliśmy Wam, że na SPOTKANIU AUTORSKIM spotkamy się w tym roku ponownie. Postanowiliśmy zorganizować kolejne spotkanie jeszcze przed wakacjami...
Cieszymy się, że ostatnie spotkanie Wam się podobało. Tym razem zaprosiliśmy Gościa z sąsiedztwa - z Lublińca, który uwierzył kiedyś, że może pisać! My wierzymy w Pana Grzegorza i w Jego pasje do pisania, którą chce się z nami podzielić. Pan Grzegorz opowie nam o procesie twórczym, podzieli się

Remont Filii Bibliotecznej w Sadowie

Drodzy Czytelnicy,
jak zauważyliście pracujemy nad modernizacją naszych bibliotek ???? Zależy nam, aby nasza biblioteka była dla Was miejscem przytulnym. Jednym z naszych celów są zmiany aranżacyjne pomieszczeń wypożyczalni, abyście mieli ochotę spędzić u nas miło czas z książką, wyjść z domu i móc porozmawiać o swoich ulubionych bohaterach i pisarzach.

Ankieta zajęć wakacyjnych w DSW w Rusinowicach

Witajcie Drodzy Czytelnicy,
trwa gorący czas przygotowania zajęć wakacyjnych. Wspólnie z Domem Kultury w Koszęcinie odpowiadamy za zajęcia m.in. w Domu Spotkań Wiejskich w Rusinowicach. Dotarły do nas głosy, że chcielibyście urozmaicić zajęcia wakacyjne, więc przygotowaliśmy dla Was ankietę.
Ankietę przekazaliśmy do Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Rusinowicach, która ma zostać przeprowadzona z Dzieciakami w szkole do 14.06.2024 r. To dla nas ważne!

Praca bibliotek w tygodniu BOŻEGO CIAŁA

27 maja 2024 - Filia Biblioteczna w Strzebiniu pracuje regularnie,
27, 28 i 29 maja 2024 - GBP w Koszęcinie pracuje regularnie,
27 i 29 maja 2024 - Filia Biblioteczna w Rusinowicach pracuje regularnie.

28 maja 2024 - Filia Biblioteczna w Sadowie nieczynna (INWENTARYZACJA),
29 i 31 maja 2024 - Filia Biblioteczna w Strzebiniu nieczynna,
31 maja 2024 - Filia Biblioteczna w Rusinowicach nieczynna,
31 maja 2024 - GBP w Koszęcinie nieczynna.

Fotorelacja z PIKNIKU RODZINNEGO 2024

"Przyjaźń to SKARB" - zapraszamy do fotorelacji z Pikniku Rodzinnego 2024 w Domu Spotkań Wiejskich w Rusinowicach.
Dziękujemy za występ Grupie O!Teatr oraz za pomoc w organizacji sekcji młodzieżowej OSP w Rusinowicach, Paniom Bibliotekarkom i Pracownikom GBP w Koszęcinie.
Powstały piękne prace o przyjaźni. Drogie Dzieciaki, niech Wam towarzyszy w życiu w zdrowiu i chorobie! ❤️