PIKNIK RODZINNY w DSW w Rusinowicach - 25.05.2024 r.

PIKNIK RODZINNY w DSW w Rusinowicach - 25.05.2024 r.

Drodzy Czytelnicy, Drogie Rodzinki!
Już za tydzień w sobotę 25.05.2024 r. zapraszamy na kolejny PIKNIK RODZINNY w Domu Spotkań Wiejskich w Rusinowicach. Tym razem pod hasłem przewodnim: "Przyjaźn to SKARB".

Ostatnie przedstawienie Grupy O!Teatr podobało się nam tak bardzo (PS: słyszeliśmy, że Wam również ;)), że postanowiliśmy zaprosić ponownie Grupę O!Teatr z nowym spektaklem. Tym razem zagości u nas "Król Maciuś". Spektakl zrealizowany na motywach książki Janusza Korczaka "Król Maciuś Pierwszy". Cieszymy się, ponieważ będzie z nami Ochotnicza Straż Pożarna z Rusinowic, która z niegasnącym entuzjazmem pomaga nam podczas festynów! Panie Bibliotekarki przeprowadzą z Wami warsztaty kreatywne, a w owocowym raju, każde dziecko znajdzie dla siebie jakiś smaczny owoc ????
 
A kto do nas przyjedzie? Grupa O!Teatr ❤
Piszą o sobie:
"RODOWÓD KOMEDIOWY
Grupa O!Teatr to jedyny projekt w Polsce, który łączy elementy komediowo-kabaretowe z lalkowym teatrem dla dzieci. Fakt, że wywodzimy się z krakowskiego środowiska artystyczno-kabaretowego wpłynął na wypracowanie własnego charakterystycznego stylu i metody aktorskiej. Komizm naszych przedstawień nie jest banalny, co pokazują zarówno reakcje dzieci jak i dorosłych."
 
RODOWÓD KOMEDIOWY / INTERAKCJA / IMPROWIZACJA / WARTOŚCI I ZASADY / FORMA WIZUALNA / LALKI / RODZINNE SPOTKANIE
 

Do zobaczenia!

 

Dodano: 2024-05-17 10:27:41