Najnowsze wiadomości

Nowy logotyp biblioteki

W wyniku konsultacji z Panem Wójtem Zbigniewem Seniów - powstał nowy logotyp biblioteki. Autorką logotypu jest Pani Dyrektor Marta Pilarska. Logotyp zawiera w sobie elementy nowoczesności połączone z tradycją, ponieważ tak właśnie kojarzy nam się Gmina Koszęcin. Przygotowaliśmy dla Was objaśnienie znaku. Ponadto stworzyliśmy dodatkowe wersje logotypu dla naszych gminnych filii bibliotecznych. Wersję rozszerzoną i skróconą znaku. Zerknijcie na wizualizacje. Pozdrawiamy serdecz

Walentynki

Tak wiele pisze się o miłości... Pisze piosenki i pieśni, kręci się filmy, tworzy książki i wiersze. Komponuje muzykę, miłość dla niejednej duszy muzą. Dziś prezentujemy Wam autorów, którzy piszą o miłości - tej prawdziwej, spełnionej, czasem nieszczęśliwej, a czasem wykreowanej, bo miłość przecież niejedno ma imię... Przygotowaliśmy dla Was zbiór autorów, których książki znajdziecie w naszych placówkach.

Rozwijamy się dla Was!

Z radością informujemy, że w nowym roku
możecie się z nami kontaktować poprzez nową sieć mailingową.
Przy okazji przygotowaliśmy dla Was ciekawostkę!

Poczytaj mi Dziadku, poczytaj mi Babciu...

Z okazji Dnia Babci i Dziadka przygotowaliśmy
dla Was – POLECAJKI dla Babci i Dziadka.
Nasze Panie Bibliotekarki przygotowały listę propozycji czytelniczych książek, które są dostępne w konkretnych filiach. Ubraliśmy to w prezenty oraz równanie czytelnicze! Zobaczcie sami. Kiedy Babcia i Dziadek biorą do ręki książkę i czytają swoim WNUKOM, to dzieje się magia! Czwartek i piątek tuż, tuż… Wierzymy, że poświęcony czas Dzieciom, umili Wam wspólny wieczór.

Aneks do programu działania instytucji kultury