Biblioteka czynna w sobotę - LISTOPAD

W miesiącu LISTOPADZIE biblioteka będzie czynna w następujące soboty:
05.11.2022 r. - Filia Biblioteczna w Sadowie (8:00 - 12:00)
12.11.2022 r. - GBP Koszęcin (8:00 - 12:00)
19.11.2022 r. - Filia Biblioteczna w Rusinowicach (9:00 - 13:00)

31.10.2022 r. - GBP w Koszęcinie, FB w Rusinowicach, FB w Strzebiniu

W dniu 31.10.2022 r. GBP Koszęcin oraz FB w Rusinowicach będą nieczynne. Natomiast FB w Strzebiniu pracuje w godzinach regularnych.
Pozdrawiamy!

BOOKCROSSING - punkty wymiany książek

Czy czasem zdarza się Wam, że przebywacie w jakimś miejscu, może jesteście na spacerze albo pojechaliście odebrać dziecko do szkoły lub po prostu korzystacie z weekendowej oferty domów kultury, kiedy biblioteki są nieczynne? A akurat naszła Was ochota na przeczytanie książki?

Stworzyliśmy dla Was „BOOKCROSSING - punkty wymiany książek ”.

Nowe instrumenty dla Orkiestry Dętej w Rusinowicach

Nie wiemy czy wiecie...
Nasza biblioteka „opiekuje się” Domem Spotkań Wiejskich w Rusinowicach, w którym między innymi odbywają się próby Orkiestry Dętej w Rusinowicach. Orkiestrę prowadzi Pan Dominik Matusek. Wspólnie wnioskowaliśmy o zakup nowych instrumentów perkusyjnych oraz książeczek marszowych do Gminnej Komisji Profilaktyki i Rozwiązywania Problemów Alkoholowych i Przeciwdziałania Narkomanii w Koszęcinie.

Ogólnopolski Dzień Głośnego Czytania

Ogólnopolski Dzień Głośnego Czytania, świętujemy! ❤ ❤ ❤ zachęcił do odwiedzin grupy Milusińskich. Zajęcia biblioteczne wraz z różnymi atrakcjami odbyły się w GBP w Koszęcinie, w Filii Bibliotejnej w Sadowie i w Rusinowicach. Natomiast w Filii Bibliotecznej w Strzebiniu młodzi Czytelnicy mieli okazję wysłuchać czytającej Pani Bibliotekarki.