Narodowe Czytanie

Warto pamiętać, że już w sobotę - 04.09.2021 r. podczas XI Pikniku Leśno-Łowieckiego Cietrzewisko w Koszęcinie w ramach Narodowego Czytania będzie czytana "Moralność Pani Dulskiej" autorstwa Gabrieli Zapolskiej. Chcąc zainspirować Was do tego wydarzenia wrzucamy na nasz profil dostępne materiały:

Nowości czytelnicze

W międzyczasie zajęć z dziećmi, w naszej bibliotece pojawiły się nowości czytelnicze. Siedziba główna oraz każda filia wzbogaciła się o ciekawe pozycje książkowe. Jednak to nie koniec niespodzianek czytelniczych na ten rok. Przed nami kolejne zamówienia. Tym razem planujemy wzbogacić księgozbiór dziecięcy.

PS: Czekamy na Wasze sugestie. Można do nas zadzwonić, napisać komentarz pod postem, napisać wiadomość prywatną lub odwiedzić nas w bibliotece i podać swoją prop

WAKACJE 2021 w bibliotece

Dzień dobry!
Za nami pierwszy miesiąc wakacji z Milusińskimi w Domu Spotkań Wiejskich w Rusinowicach. W ramach akcji "WAKACJE 2021" - na zaproszenie Pana Wójta organizujemy zajęcia w Filii Bibliotecznej w Rusinowicach. Dziś rozpoczynamy kolejny miesiąc działań.

"Moja Mała Ojczyzna" - Fundacja BGK

Miło Was poinformować, że rozpoczęliśmy starania o zewnętrzne dotacje na modernizację biblioteki. To co możemy, wykonujemy własnymi rękami. Jednak na niektóre nasze działania - będą nam potrzebne moce zewnętrzne.
Wysłaliśmy nasz pierwszy wniosek do Fundacji BGK na projekt "Moja Mała Ojczyzna":
Nie wiemy czy uda się pozyskać dotacje, ponieważ chętnych jest wielu. Jednak nic nie stoi na przeszkodzie by spróbować.

Mapa sieci bibliotek

Czy wiesz, że w Gminie Koszęcin znajdują się aż 4 punkty biblioteczne tworząc sieć bibliotek? Wypożyczalnia główna w Koszęcinie, filie biblioteczne: w Sadowie, Strzebiniu i Rusinowicach. Czasami spotykamy się z głosami, że nie wiecie jak do nas trafić lub nie wiecie, że istniejemy ;-)
Lokalizacje poszczególnych punktów podajemy na stronie internetowej wraz z dokładnym adresem: http://www.biblioteka.koszecin.pl/informacje/kontakt

<< 1 2 3 4 5 .. 8 >>