Rozwijamy się dla Was!

Z radością informujemy, że w nowym roku
możecie się z nami kontaktować poprzez nową sieć mailingową.
Przy okazji przygotowaliśmy dla Was ciekawostkę!

Poczytaj mi Dziadku, poczytaj mi Babciu...

Z okazji Dnia Babci i Dziadka przygotowaliśmy
dla Was – POLECAJKI dla Babci i Dziadka.
Nasze Panie Bibliotekarki przygotowały listę propozycji czytelniczych książek, które są dostępne w konkretnych filiach. Ubraliśmy to w prezenty oraz równanie czytelnicze! Zobaczcie sami. Kiedy Babcia i Dziadek biorą do ręki książkę i czytają swoim WNUKOM, to dzieje się magia! Czwartek i piątek tuż, tuż… Wierzymy, że poświęcony czas Dzieciom, umili Wam wspólny wieczór.

Aneks do programu działania instytucji kultury

Czasowe zamknięcie biblioteki dla Czytelników

W związku z zaleceniami dotyczącymi działalności instytucji kultury oraz w trosce o Państwa bezpieczeństwo zamykamy naszą placówkę oraz filie biblioteczne dla użytkowników
w dniach: 07.11. (sobota) do 29.11. (niedziela) 2020 r.

Nie będą realizowane zamówienia oraz zwroty książek.
Aktualne wypożyczenia zostaną przedłużone o 30 dni.
Czekamy na ponowne otwarcie i pozdrawiamy!

Program działania instytucji kultury

Gminna Biblioteka Publiczna w Koszęcinie jest zaczątkiem krzewienia kultury Śląska, Polski oraz świata dla dzieci i młodzieży w gminie. To małe okno na świat w krainie wyobraźni i kreowania marzeń. Dla dorosłych jest miejscem odpoczynku, refleksji oraz dialogu. Pełni funkcję aktywizacji osób dorosłych jako inspirującej formy spędzania wolnego czasu oraz poszerzaniu wiedzy o świecie.

<< 1 2 3 4 5 >>